Apel Bożego Króla obwieszczający Królestwo Woli Bożej

apel Bożego Króla

Apel ten został przekazany Luizie Piccarrecie „Małej Córeczce Woli Bożej” w 1925 roku i zaprasza nas do wejścia do Królestwa Woli Bożej poprzez poznanie daru Woli Bożej i lekturę pism Sługi Bożej Luizy Piccarrety. Jest to apel Boga Ojca, który przemawia w osobie Syna Jezusa Chrystusa, który jest Jego Wyrazem albo Słowem, Słowem Wcielonym i Odkupicielem, Objawieniem Bożego Ojcostwa oraz Jego Miłości.

„Moje drogie i kochane dzieci, przychodzę do was z Sercem zatopionym w Moich płomieniach Miłości. Przychodzę jako Ojciec do swoich dzieci, które tak bardzo kocham, a moja Miłość jest tak wielką, że przychodzę, aby pozostać z wami, aby żyć razem z wami i żyć tylko jedną Wolą, tylko jedną Miłością.

Jezus cierpiący

Przychodzę z całym orszakiem Mojego bólu, Mojej Krwi, Moich czynów i Mojej własnej śmierci. Spójrzcie na Mnie, każda kropla Mojej Krwi, każdy ból, wszystkie Moje dzieła, Moje kroki, prześcigają jedno drugie, ponieważ chcą wam dać Moją Wolę Bożą. Nawet Moja śmierć chce wam dać ponowne narodziny życia w Mojej Woli. W Moim Człowieczeństwie przygotowałem dla was wszystko, ubłagałem dla was łaski, pomoc, światło i siłę dla otrzymania tego tak wielkiego Daru. Ze Swojej strony uczyniłem wszystko, teraz oczekuję na wasze działanie.

Czy znajdzie się ktoś, kto będzie tak niewdzięczny i nie przyjmie Mnie i daru, który mu przynoszę? Wiedzcie, że Moja Miłość jest tak wielką, że zapomnę o waszym dotychczasowym życiu, o waszych grzechach i o całym waszym złu. Pogrzebię to w morzu Mojej Miłości, tak aby wszystko spaliło się, a my rozpoczniemy wspólnie razem nowe życie, całe w Mojej Woli. Kto będzie miał serce nie przyjąć Mnie i Mnie odrzucić, nie zaakceptować Moich odwiedzin pełnych Ojcowskiej Miłości? A jeśli Mnie przyjmiecie, to pozostanę z wami jako Ojciec pośród swoich dzieci. Musimy jednak pozostać w całkowitej zgodzie i żyć jedną, jedyną Wolą.

płaczący JezusOch, jak bardzo tęsknię za tym, jak bardzo szlocham, aż do szaleństwa, aż do łez, ponieważ pragnę, ażeby Moje drogie dzieci były razem ze Mną i żyły Moją Własną Wolą! Upłynęło już niemal sześć tysięcy lat tęsknego wyczekiwania i gorzkich łez Mojego Świętego Człowieczeństwa, od kiedy domagam się i pragnę zwołać Moje dzieci wokół Mnie, aby uczynić je szczęśliwymi i świętymi.

Posuwam się tak daleko, że przywołuję je, płacząc. Kto wie, czy wzruszą ich Moje łzy i Moja Miłość, która jest tak ogromna, że dusi Mnie i nieomalże doprowadza do agonii? A pośród tego szlochania i tej agonii powtarzam: dzieci Moje, dzieci Moje, gdzie jesteście? Dlaczego nie przychodzicie do Waszego Ojca? Dlaczego odchodzicie tak daleko ode Mnie, błąkając się, biedne, pełne wszelkiej nędzy? Wasze zło zadaje rany Mojemu Sercu. Jestem zmęczony czekaniem na was. A ponieważ nie przychodzicie, nie będąc w stanie utrzymać w sobie dłużej Miłości, która Mnie wypala, Sam przychodzę, poszukując was i przynosząc wam wspaniały Dar Mojej Woli. Ach, proszę was, wzywam was, błagam was, posłuchajcie Mnie, dajcie się wzruszyć moim łzom i moim płomiennym westchnieniom!

Przychodzę nie tylko jako Ojciec, ale przychodzę również jako Nauczyciel do swoich uczniów. Ale chcę być słuchanym. Będę was uczył rzeczy niezwykłych, będę udzielał nauk o Niebie. Przyniosą one wam Światło, które nigdy nie gaśnie i Miłość, która zawsze płonie. Moje lekcje dadzą wam Bożą moc, nieustraszoną odwagę i świętość, która stale wzrasta. Na każdym kroku wskażą wam drogę i będą waszym przewodnikiem do Ojczyzny Niebieskiej.

Chrystus KrólPrzychodzę jako Król do swoich poddanych, ale nie żądam podatków ani danin, nie, nie. Przychodzę, ponieważ pragnę waszej woli, waszej nędzy, waszych słabości, całego waszego zła. Moje panowanie jest w rzeczywistości takie: chcę wszystkiego tego, co czyni was nieszczęśliwymi i niespokojnymi, co was dręczy, aby to ukryć i spalić wszystko Moją Miłością. I jako dobroczynny, pokojowy i wielkoduszny Król, jakim jestem, chcę dać wam w zamian Moją Wolę, Moją najczulszą Miłość, Moje bogactwo i szczęście, Mój pokój i Moją najczystszą radość. Jeśli oddacie Mi swoją wolę, to wszystko się dokona. Uczynicie Mnie szczęśliwym i sami będziecie szczęśliwi. Nie marzę o niczym innym, jak tylko o tym, aby Moja Wola panowała pośród was. Niebo i ziemia będą uśmiechać się do was.

Matka Boża Fatima

Moja Niebieska Mama będzie wam Matką i Królową. Widząc wielkie dobro, jakie przyniesie wam Królestwo Mojej Woli, i aby zaspokoić Moje najpłomienniejsze pragnienia oraz powstrzymać Moje łzy, i ponieważ kocha was jako swoje prawdziwe dzieci, krąży Ona między ludźmi, między narodami, aby przysposobić i przygotować ich do otrzymania zwierzchnictwa Królestwa Mojej Woli. To była Ona, która przygotowywała dla Mnie ludzi, abym mógł zstąpić z Nieba na ziemię, i Jej Macierzyńskiej Miłości powierzyłem przygotowanie dla Mnie dusz i ludzi, dla otrzymania tak wielkiego Daru.

fiat

Dlatego też słuchajcie Mnie, proszę was, dzieci Moje, czytajcie uważnie te stronnice, które umieszczam przed waszymi oczyma, a odczujecie potrzebę życia Moją Wolą. Będę przy was, gdy będziecie czytać, poruszę wasz umysł, wasze serce, abyście mogli zrozumieć i zapragnąć Daru Mojego Bożego Fiat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.