Światło Woli Bożej

 

Życie w Woli Bożej to największe dobro, jakie może zaistnieć w Niebie i na ziemiChcesz otrzymywać ten newsletter mailem? Wypełnij poniższe pole:

Adres email:  

Szanujemy Twoją prywatność, w każdej chwili możesz się wypisać z newslettera.

mojeserceŻyć w Woli Bożej oznacza żyć Życiem wewnętrznym Jezusa Chrystusa.

Bóg pragnie, byśmy Go miłowali Jego własną Miłością tak, aby nasza wspólna wymiana miłości nie była niesprawiedliwa. Dlatego też, wiedząc, że nasze „serce” (nasza wola) samo z siebie nie jest zdolne miłować na sposób boski, pragnie przekazać nam obecnie dar Swojego własnego Serca”, Swoją uwielbioną Wolę, dar „Serca” Trzech Osób Boskich, tak abyśmy mogli żyć z Bogiem Jego życiem, wziąć udział w Jego dziełach oraz miłować, tak jak miłują Osoby Boskie.

Sługa Boża, Luiza Piccarreta, „Mała Córeczka Woli Bożej” jest stworzeniem, które Jezus wybrał, aby dać w niej początek spełnienia Swego ideału, Swego wiecznego Dekretu, tak aby został on rozpowszechniony w Kościele i na całym świecie: aby Wola Boża była w nas tym, czym jest w Bogu, Jego Życiem, Jego Szczęściem i Źródłem wszystkich Jego dzieł.

Jezus mówi: „Ja mam do jedzenia pokarm, o którym wy nie wiecie… Moim pokarmem jest wypełnić Wolę Tego, który Mnie posłał, i wykonać Jego dzieło.” (J 4,32-34)

Jezus mówi  do Luizy: Życie w Woli Bożej „to świętość jeszcze nie poznana, którą dam poznać i która umieści ostatni, najpiękniejszy i najbardziej błyszczący ornament pośród wszystkich innych świętości. (08.04.1918)

Jeśli chcesz zapoznać się z życiem w Woli Bożej oraz z przesłaniem Luizy Piccarrety na nasze czasy, zapisz się na newsletter „Światło Woli Bożej”. Wypełnij poniższy formularz wpisując swój adres e-mail. Otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji.

NewsletterWolaBoza

Matka Woli Bożej

Chcesz otrzymywać ten newsletter mailem? Wypełnij poniższe pole:

Adres email:  

Szanujemy Twoją prywatność, w każdej chwili możesz się wypisać z newslettera.

Niech Słońce Woli Bożej oświetla twą drogę i prowadzi cię wprost do Serca Naszego Pana Jezusa Chrystusa! Fiat!